Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Drochów Dolny

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Czarnów,Kielce(Drochów Dolny + 20 km)

525 000 zł53 m² 9 905,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje po generalnym remoncie | balkon | Kielce, ul. Grunwaldzka Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej w Kielcach, na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Nowiny

Nowiny(Drochów Dolny + 15 km)

900 000 zł138 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:698 m²

Piękny dom jednorodzinny, stan bardzo dobry. Parter: salon, kuchnia, łazienka, toaleta, przedpokój, przedsionek, garaż, pralnia. Piętro: sypialnia, druga sypialnia z balkonem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy Kielce

Bocianek,Kielce(Drochów Dolny + 20 km)

697 000 zł55,79 m² 12 493,28 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Tylko U nas Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje ofertę Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w prestiżowym apartamentowcu Sky Trust Idealna lokalizacja - świetne na start lub inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Jędrzejów

Jędrzejów(Drochów Dolny + 21 km)

690 000 zł1 615 m² 427,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| na sprzedaż trzystanowiskowa myjnia samoobsługowa zlokalizowana na działce o powierzchni ok. 1615 m2 (działka w trakcie podziału geodezyjnego) w Jędrzejowie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kalcytowa

Podkarczówka,Kielce(Drochów Dolny + 20 km)

295 000 zł29,06 m² 10 151,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

| na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,06 m2 , zlokalizowane na parterze, w 4 piętrowym bloku, przy ul. Kalcytowej, na osiedlu Podkarczów ka. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Ściegiennego

Centrum,Kielce(Drochów Dolny + 20 km)

54,94 zł/m²150 m² 8 241 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal (całe piętro), o powierzchni ok. 150 m2, zlokalizowany w południowej części miasta, w okolicach Dymin, przy ul. Ściegiennego. Lokal zlokalizowany na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kielce

Wielkopole,Kielce(Drochów Dolny + 20 km)

2 250 000 zł260 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Prezentujemy do sprzedaży dwa domy zlokalizowane na jednej działce. Pierwszy dom bliźniak o powierzchni 200 m2 trzy kondygnacyjny z garażem w bryle budynku. Dom po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Górna

Kochanowskiego,Kielce(Drochów Dolny + 20 km)

433 356 zł44,22 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Kielce

Kielce(Drochów Dolny + 20 km)

1 040 000 zł119,60 m² 8 695,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

**do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej na Nowym Folwarku w Kielcach** Doskonała alternatywa do mieszkania w mieście, dająca dużą, przytulną przestrzeń domową z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Drochów Dolny

Drochów Dolny,świętokrzyskie

400 000 zł15 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Tylko u nas! biuro nieruchomości twoje M oferuje Na sprzedaż widokowa nieruchomość inwestycyjna o powierzchni 15000m2 w malowniczej okolicy w miejscowości Drochów Dolny gm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Drochów Dolny

Drochów Dolny,świętokrzyskie

1 000 000 zł120 000 m² 8,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Nie pobieramy wynagrodzenia od Kupującego! Posiadamy w ofercie działkę rolną o pow ok 120 000 m2 w Drochowie Dolnym k. Morawicy. Odległość do mediów (woda, prąd. kanalizacja ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Wielkopole,Kielce(Drochów Dolny + 20 km)

60 zł/m²248 m² 14 880 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Nowoczesna Przestrzeń na obrzeżach Kielc! Nowoczesny budynek zlokalizowany we wschodniej części Kielc doskonała propozycja dla firm poszukujących reprezentacyjnej przestrzeni biurowej, handlowej lub.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij